Polska, medal Bohaterskiej Polsce, 1831

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:22:40
186791
Opis: Polska - XIX-wieczna emigracja, medal Bohaterskiej Polsce, 1831, projektu Jean Jacques Barré’a; Aw: Dwie postacie kobiece w strojach antycznych symbolizujące Polskę i Belgię, z prawej sygnatura BARRE•FECIT, w otoku TU•NE-MOUR-RAS•PAS, w odcinku M•DCCC•XXXI; Rw: Wieniec z gwiazdek, niżej A / L’ HÉROÏQUE / POLOGNE., niżej dwie skrzyżowane gałązki oraz belgijski lew
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 51.4 mm, 58.46 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża
Literatura: H-Cz. 3831 (R4), Chomyn 61

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 302

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  210 zł