Polska, kopia medalu wybitego w Toruniu z okazji 300 rocznicy powrotu Prus Królewskich do Polski, 1754 (oryginał)

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:22:20
186662
Opis: Polska - August III 1733-1763, kopia medalu wybitego w Toruniu z okazji 300 rocznicy powrotu Prus Królewskich do Polski, 1754 (oryginał), Aw: Scena polowania z zamkiem w Malborku w tle, PRVSSICI FOEDERIS EXECVTIO PER FECIALEM DENVNCIATA MARIENBVRGI A•C•MCCCLIV•D•VI•FEBR•, Rw: Panorama Torunia z eksplodującym zamkiem krzyżackim, TERCENTVMANTE ANNOS CRVCIATA THORVNIA NOCTE EXCVSSO EXVLTAT LIBERA FACTA IVGO, w odcinku wygrawerowane Marienb, na obrzeżu dwukronie nabita punca GB
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: kopia galwaniczna, 50.7 mm, 56.31 g
Literatura: H-Cz.2855 (R2) (oryginał), Raczyński 410 (oryginał)

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 399

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  140 zł
6)  100 zł
7)  95 zł