Polska, kopia medalu wybitego z okazji odzyskania Kamieńca Podolskiego, 1699 (oryginał)

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:22:00
186663
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733, kopia medalu wybitego z okazji odzyskania Kamieńca Podolskiego, 1699 (oryginał), Aw: Popiersie Augusta II w prawo, na rękawie sygnatura MD, pod popiersiem data 16-99•, D•G•FRID•AUGUST 9 POLONIARUM REX, SAX•DUX&ELECT•, Rw: Panorama zamku w Kamieńcu Podolskim, niżej przyklękająca postać kobiety z tarcząz jej boków 16-99•, GLORIOSE RECUPERATUM•D•22•SEPT• / CAMINIEC - IN PODOLIA•, na obrzeżu nabita punca GB
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: kopia galwaniczna, 43.5 mm, 47.78 g
Literatura: H.Cz. 2614 (R4) (oryginał)

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 353

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  290 zł
4)  250 zł
5)  230 zł
6)  210 zł
7)  95 zł