Wielka Brytania, medal - Jakub i Maria, 1687

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:21:40
186661
Opis: Wielka Brytania - Jakub II 1685-1688, medal - Jakub i Maria, 1687, Aw: Dwa popiersia w prawo, niżej sygnatura G-B, •IACOBVS•II•ET•MARIA•D•G•MAG • BRI•FRAN•ET•HIB•REX•ET•REGINA•, z tyłu popiersi nabity herb Pilawa Potockich, Rw: Statek na morzu, dwie szalupy oraz resztki hiszpańskiego statku, •SEMPER TIBI PENDEAT HAMUS•, w odcinku NAVFRAGA REPETA / 1687
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 54.7 mm, 64.02 g

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 188

1)  760 zł
2)  740 zł