Niemcy, 10.000 marek, 1923

Niemcy, 10.000 marek, 1923

Niemcy, 10.000 marek, 1923

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:17:40
186671
Opis: Niemcy - Westfalia, 10.000 marek, 1923
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 44.6 mm, bardzo ładne
Literatura: Jaeger N20b

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 181

1)  155 zł
2)  150 zł