Niemcy, talar, 1626 HI

Niemcy, talar, 1626 HI

Niemcy, talar, 1626 HI

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:14:40
186638
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy I 1615-1656, talar, 1626 HI, Drezno, Aw: Półpostać w prawo, napisy w otoku, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa, powyżej hełmy z labrami i klejnotami, napisy w otoku
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.67 g, patyna
Literatura: Davenport 7601, Clauss/Kahnt 158, Schnee 845

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 311

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  480 zł
4)  470 zł
5)  460 zł
6)  450 zł