Niemcy, talar, 1588 HB

Niemcy, talar, 1588 HB

Niemcy, talar, 1588 HB

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:13:40
186635
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Krystian I 1586-1591, talar, 1588 HB, Drezno, Aw: Popiersie z krótkim mieczem w prawo, CHRISTIAN D G DVX SAXO SA ROMA IMP, Rw: herb trzynastopolowy, nad nim 3 hełmy z klejnotami i labrami, ARCHIMARS CHAL ET ELEC, u góry po prawej HB
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.63 g, ciemna patyna
Literatura: Davenport 9806, Kelitz/Kahnt 142, Schnee 731

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 233

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  600 zł