Niderlandy austriackie, półtalar, 1795 C

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:11:40
186673
Opis: Niderlandy austriackie - Franciszek II 1792-1835, półtalar, 1795 C, Praga
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Herinek 507

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 248

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  100 zł
8)  90 zł