Niderlandy austriackie, talar, 1797 C

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:11:20
186672
Opis: Niderlandy austriackie - Franciszek II 1792-1835, talar, 1797 C, Praga
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, ładnie zachowany, delikatna patyna
Literatura: Davenport 1180, Herinek 476

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 238

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  300 zł
4)  240 zł
5)  230 zł
6)  185 zł
7)  160 zł
8)  155 zł