Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1648

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:08:20
186930
Opis: Niderlandy - Kampen, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1648, Aw: Półpostać rycerza stojącego w prawo z głową zwróconą do tyłu, poniżej tarcza herbowa, Rw: Lew kroczący w lewo, znak menniczy: lilia
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 25.99 g, ciemna patyna
Literatura: Delmonte 862, Purmer Ka29, Dav. 4879

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 163

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  200 zł
4)  165 zł
5)  125 zł
6)  120 zł