Włochy, odważnik monetarny, XVIII w.

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:05:00
186479
Opis: Włochy, odważnik monetarny, XVIII w., Kwiat, DOPPIA DI ROMA, w odcinku nierozpoznana litera
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 17.7 mm, 2.74 g, zeszlifowany odważnik do 1 doppia, służący do ważenia 1/2 tego nominału

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 151

1)  36 zł