Włochy, odważnik monetarny, XVIII w.

Rozpoczęcie: 16-09-2019 18:00
Zakończenie: 26-09-2019 22:04:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:04:40
186477
Opis: Włochy, odważnik monetarny, XVIII w., Kwiat, DOPPIA DO ROMA, w odcinku litera L
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 21.7 mm, 5.45 g, ładnie zachowany odważnik do 1 doppia

Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 144