Hiszpania, odważnik monetarny do 1/2 escudo, II poł. XVIII w.

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:04:20
186478
Opis: Hiszpania, odważnik monetarny do 1/2 escudo, II poł. XVIII w., Tarcza herbowa
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 16.1 mm, 1.74 g

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 164

1)  46 zł