monety obozów jenieckich, 5 fenigów, bez daty

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 21:58:20
186835
Opis: monety obozów jenieckich - I Wojna Światowa - Bytów - Bütow, 5 fenigów, bez daty
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk platerowany niklem 19.4 mm, w formie oktagonu, miejscowa patyna
Literatura: Campbell 4337a, Menzel 2199.3

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 193

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  65 zł
4)  42 zł