Śląsk, 3 krajcary, 1696 CB

Śląsk, 3 krajcary, 1696 CB

Śląsk, 3 krajcary, 1696 CB

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 21:55:00
186438
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I 1658-1705, 3 krajcary, 1696 CB, Brzeg, odmiana bez monogramu TE w legendzie rewersu
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna
Literatura: E.-M. 840 (odm.), F.u.S. 739, Herinek 1564

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 128

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  80 zł
4)  42 zł
5)  40 zł
6)  38 zł
7)  36 zł