Śląsk, 3 krajcary, 1668 SHS

Śląsk, 3 krajcary, 1668 SHS

Śląsk, 3 krajcary, 1668 SHS

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 21:54:00
186440
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I 1658-1705, 3 krajcary, 1668 SHS, Wrocław
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, wada bicia, naturalne wygięcie z walca, bardzo ładna moneta
Literatura: E.-M. 979, F.u.S. 461, Herinek 1537

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 112

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  46 zł