Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 21:32:20
186693
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1925, Filadelfia, popiersie kobiety z kłosami, bez kropki po dacie
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 109e

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 261

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  460 zł
4)  450 zł
5)  270 zł
6)  250 zł
7)  240 zł
8)  220 zł
9)  195 zł
10)  180 zł