Polska, 2 złote, 1924

Polska, 2 złote, 1924

Polska, 2 złote, 1924

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 21:32:00
186892
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1924, Filadelfia, popiersie kobiety z kłosami, wybite stemplami odwróconymi
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna, ale bez wytarć z obiegu
Literatura: Parchimowicz 109c

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 30
Ilość odsłon: 397

1)  980 zł
2)  960 zł
3)  820 zł
4)  540 zł
5)  500 zł
6)  420 zł
7)  370 zł
8)  360 zł
9)  350 zł
10)  330 zł
11)  320 zł
12)  310 zł
13)  300 zł