Polska, 10 złotych, 1937

Polska, 10 złotych, 1937

Polska, 10 złotych, 1937

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 21:28:00
184453
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, ładnie zachowane
Literatura: Parchimowicz 124d

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 202

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł