Polska, grosz, 1812 IB

Polska, grosz, 1812 IB

Polska, grosz, 1812 IB

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 21:23:40
186918
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, grosz, 1812 IB, Warszawa
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt FA3 1280, Plage 71

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 214

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  38 zł
4)  30 zł