Polska, ort, 1658 TLB

Polska, ort, 1658 TLB

Polska, ort, 1658 TLB

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 21:18:20
186829
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668, ort, 1658 TLB, Kraków, bez obwódek, popiersie króla nie dzieli napisu w otoku
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: pęknięty krążek, patyna
Literatura: Kop. 1761 (R2)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 270

1)  210 zł
2)  200 zł