Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 21:16:00
186904
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1624, Gdańsk, data przebita z 1623 roku, na awersie PR
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GD24a

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 168

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  75 zł
4)  65 zł
5)  60 zł