Polska, grosz koronny, 1608

Polska, grosz koronny, 1608

Polska, grosz koronny, 1608

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 21:15:20
186213
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz koronny, 1608, Kraków, herb Lewart w owalnej tarczy
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 791 (R), Kopicki (ZIIIW) 289 (R)

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 298

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  90 zł
5)  65 zł
6)  60 zł
7)  55 zł
8)  48 zł
9)  46 zł
10)  42 zł