Polska, szóstak, 1623

Polska, szóstak, 1623

Polska, szóstak, 1623

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 21:13:00
186209
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1623, Kraków, herb Sas bez tarczy, data na końcu napisu otokowego rewersu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1258, Kopicki (ZIIIW) 916

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 257

1)  125 zł
2)  125 zł
3)  95 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  34 zł
7)  32 zł
8)  30 zł