Polska, półgrosz, 1548

Polska, półgrosz, 1548

Polska, półgrosz, 1548

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 21:06:00
186913
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1548, Wilno, końcówki napisów LI / LITVA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA38-12

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 236

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  42 zł