Polska, grosz na stopę polską, 1567

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 21:04:20
186413
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, grosz na stopę polską, 1567, Tykocin, końcówki legendy L/LIT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 5SA33-13 (R)

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 32
Ilość odsłon: 434

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  520 zł
4)  320 zł
5)  300 zł
6)  260 zł
7)  230 zł
8)  200 zł
9)  190 zł
10)  160 zł
11)  155 zł
12)  150 zł
13)  145 zł
14)  140 zł
15)  140 zł
16)  120 zł