Polska, trojak, 1539

Polska, trojak, 1539

Polska, trojak, 1539

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:59:40
186912
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, trojak, 1539, Gdańsk, popiersie króla w czepcu i koronie, końcówka napisu PRVS, na rewersie po bokach nominału oraz daty trójlistki
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo ładny
Literatura: Iger G.39.1.e (R1), CNG 70.III.a, Kop. 7333 (R3)

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 315

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  480 zł
4)  470 zł
5)  440 zł
6)  400 zł
7)  360 zł
8)  340 zł
9)  320 zł
10)  310 zł