Polska, grosz, 1546

Polska, grosz, 1546

Polska, grosz, 1546

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:58:00
186909
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety koronne, grosz, 1546, Kraków, herb Leliwa między literami S-T, bez rozetek obok korony, końcówka POLONI na awersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Kop. 428, PN2-Dut. Jagiellonowie 20

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 284

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  155 zł
4)  145 zł
5)  135 zł
6)  130 zł
7)  120 zł