Polska, grosz, 1546

Polska, grosz, 1546

Polska, grosz, 1546

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:57:40
186908
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety koronne, grosz, 1546, Kraków, herb Leliwa między literami S-T, bez rozetek obok korony, końcówka POLO na awersie
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładny
Literatura: Kop. 428, PN2-Dut. Jagiellonowie 20

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 395

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  200 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  130 zł
8)  120 zł