Polska, kwartnik ruski, bez daty

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:54:20
186604
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 0.99 g, patyna
Literatura: Gum.H. 380, Gum.P. 489, Huszár 561, Karolkiewicz 2076, Kop. 3063 (R5)

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 215

1)  90 zł
2)  85 zł