Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1317-1328

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:51:40
186907
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1317-1328, krzyż łaciński, z boków dwa swobodne, ukośne krzyżyki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.9 mm
Literatura: BRP Prusy T9.20, Neumann 1.o, W. 158c

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 158

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  60 zł