Bizancjum, 1/2 follisa, 498-518

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:42:40
186366
Opis: Bizancjum - Anastazjusz I 491-518, 1/2 follisa, 498-518, Konstantynopol, Aw: Popiersie władcy w prawo, ANASTASIVS P P AVG, Rw: Litera K, z lewej krzyż , z prawej oficyna B
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz 27 mm, 7.92 g, zielona patyna
Literatura: Sear 25, M.I.B 33

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 172

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  42 zł
4)  30 zł