Rzym Kolonialny, brąz

Rzym Kolonialny, brąz

Rzym Kolonialny, brąz

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:37:40
186709
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Inferior - Odessos - Gordian III 238-244, brąz, Aw: Naprzeciwko siebie popiersia cesarza i Serapisa z kalatosem (koszem obfitości na głowie), ΑΝΤΩΝΙΟC ΓΟΡΔΙΑΝΟC, w odcinku AVT KM, Rw: Tyche siedząca w lewo, w prawej dłoni ster, w lewej rógf obfitości, Ο ΔΗC CΕΙΤ, w odcinku ΩΝ
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.6 mm, 12.03 g, stara patyna, ładnie zachowany
Literatura: AMNG 2357

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 196

1)  190 zł
2)  185 zł