Galicja, asygnata na 100 koron, ważna do 30.10.1915

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:24:00
186660
Opis: Galicja - Lwów, asygnata na 100 koron, ważna do 30.10.1915, seria F.f, numeracja 27331, dobity stempel ZREALIZOWANO
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: sześciokrotna perforacja, trzykrotnie złamany w pionie, złamanie w poziomie, zagniotki
Literatura: Podczaski G-203.B.1.bf

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 189

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  180 zł