Polska, 25 złotych, 8.06.1794

Polska, 25 złotych, 8.06.1794

Polska, 25 złotych, 8.06.1794

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:08:00
187053
Opis: Polska - Insurekcja Kościuszkowska 1794, 25 złotych, 8.06.1794, seria A, numeracja 13487
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane rogi, po niedużej konserwacji, banknot bardzo ładnej prezencji
Literatura: Lucow 24 (R1), Miłczak A3

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 304

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 350 zł
4)  1 300 zł
5)  1 100 zł
6)  1 050 zł
7)  960 zł
8)  940 zł
9)  900 zł
10)  840 zł
11)  840 zł
12)  800 zł