czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки (Lwowskie Zapiski Numizmatyczne), nr 14-15/..

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:06:00
184066
Opis: czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки (Lwowskie Zapiski Numizmatyczne), nr 14-15/2017-2018
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 80 stron formatu A4, oprawa kartonowa, wewnątrz artykuły dotyczące m. in. analizy metrologicznej monet Włodzimierza Olgierdowica, skarbu sześciokątnych grzywien z okolic Czernichowa, nowych znalezisk skarbów monet, fałszywych groszy praskich, roli ruskich groszy w obiegu środkowego poddnieprza w XIV-XV w., nienotowanych odmian trojaków Zygmunta III, półgroszy Jagiełły ze zbioru Wolodimira Masztalera, czy szkarbu miedzianych monet Jana Kazimierza z okolic Witebska

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 158

1)  28 zł
2)  26 zł