wydawnictwa zagraniczne, Holger Rosenberg – Die deutschen Banknoten ab 1871, Regenstauf 2002, 13. w..

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:05:40
186820
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Holger Rosenberg – Die deutschen Banknoten ab 1871, Regenstauf 2002, 13. wydanie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 399 stron formatu A5, oprawa kartonowa, ilustrowany katalog banknotów niemieckich wraz z wycenami

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 251

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  26 zł
4)  18 zł