wydawnictwa zagraniczne, Manfred Müller – Deutsches Notgeld Band 12: Die Werbeständige Notgeld der ..

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:05:20
186819
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Manfred Müller – Deutsches Notgeld Band 12: Die Werbeständige Notgeld der deutschen Inflation 1923/1924, Regenstauf 2011
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 608 stron formatu A5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany katalog notgeldów wraz z wyceną, kilka zaznaczeń żółtym zakreślaczem, ładnie zachowane

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 250

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  38 zł
4)  36 zł