wydawnictwa zagraniczne, zestaw 2 książek

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:05:00
186818
Opis: wydawnictwa zagraniczne, zestaw 2 książek, Hans-Ludwig Grabowski – Deutsches Notgeld Band 5: Deutsche Kleingeldscheine: Amtliche Vehrkrehrausgaben 1916-1922 (Aachen-Lingen), Regenstauf 2004, Deutsches Notgeld Band 6: Amtliche Kleingeldscheine (1916-1922 (Linnich-Zwickau), Regenstauf 2004
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki, 976 stron formatu A5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany katalog notgeldów wraz z wyceną

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 214

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  48 zł
5)  46 zł