wydawnictwa zagraniczne, Manfred Müller – Deutsches Notgeld Band 4: Die Notgeldscheine der deutsche..

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:04:40
186817
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Manfred Müller – Deutsches Notgeld Band 4: Die Notgeldscheine der deutschen Inflation von August 1922 bis Juni 1923, Regenstauf 2003
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 608 stron formatu A5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany katalog notgeldów wraz z wyceną, kilka zaznaczeń żółtym zakreślaczem, ładnie zachowane

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 297

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  44 zł
4)  36 zł