wydawnictwa polskie, Lesiuk Wiesław, Kujat Janusz Adam - Pieniądz zastępczy na Śląsku w latach ..

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:03:40
186813
Opis: wydawnictwa polskie, Lesiuk Wiesław, Kujat Janusz Adam - Pieniądz zastępczy na Śląsku w latach 1914-1924, Opole 2002
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 240 str., 32 tablice, format B5, oprawa kartonowa, na stronie tytułowej dedykacja, w katalogu zaznaczenia długopisem i zakreślaczem, bez większej szkody dla tekstu, tylna okładka popisana

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 328

1)  40 zł
2)  40 zł
3)  20 zł
4)  16 zł
5)  14 zł