wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Medale polskie 1901-1944, Warszawa 1981

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:03:00
186810
Opis: wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Medale polskie 1901-1944, Warszawa 1981
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 216 stron + 64 tablice formatu B5, miękka oprawa, bardzo obszerny katalog medali polskich wybitych w latach 1901-1944, dodatkowo errata wewnątrz

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 503

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  115 zł
6)  75 zł
7)  65 zł