wydawnictwa polskie, Ryszard Kiersnowski - Początki pieniądza polskiego, Warszawa 1962

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:02:00
186812
Opis: wydawnictwa polskie, Ryszard Kiersnowski - Początki pieniądza polskiego, Warszawa 1962
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: 195 stron formatu A5, oprawa kartonowa z obwolutą,delikatnie naddarta obwoluta, w tekście nieliczne, słabowidoczne podkreślenia kredką

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 260

1)  24 zł
2)  22 zł
3)  22 zł
4)  18 zł