wydawnictwa zagraniczne, E. Kruggel, G. Gerbasevskis - Die Münzen der Stadt Riga unter polnischen H..

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:01:40
186814
Opis: wydawnictwa zagraniczne, E. Kruggel, G. Gerbasevskis - Die Münzen der Stadt Riga unter polnischen Herrschaft 1581-1621, Riga 2002
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 253 strony, format B5, twarda oprawa, najlepsze opracowanie monet ryskich z dokładnym rozpisaniem legend, ładnie zachowane, lekko przybrudzona okładka

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 227

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  55 zł
6)  55 zł
7)  34 zł
8)  32 zł
9)  26 zł