wydawnictwa polskie, Marian Gumowski + Monety Polskie

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 20:01:20
186686
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski + Monety Polskie, Marian Gumowski - Monety Polskie, Warszawa 1924, oraz Medale Polskie, Warszawa 1925
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 176 str + 32 tablice oraz 200 stron + 34 tablice, format ok. A6. oprawa twarda introligatorska, dwa tomy we wspólnej oprawie, zachowane oryginalne okładki,na okładce Monet... tekst ołówkiem

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 594

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  210 zł
6)  160 zł
7)  140 zł
8)  125 zł
9)  110 zł