Polska, Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari (klasa V), 1921

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 21:46:00
186334
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari (klasa V), 1921, Warszawa, na stronie odwrotnej numer 4574, krzyż wykonany w pracowni W. Krupskiego i J. Matulewicza w Warszawie, nadany w 1921 roku ułanowi 18. Pułku Ułanów Pomorskich Marianowi Rafińskiemu za wojnę 1918-1920
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz emaliowany 37 x 37 mm, brak wstążki, ponieważ odznaczony miał obowiązek noszenia krzyża nadanego są wyraźne ubytki emalii i tylko drobne pozostałości srebrzenia
Literatura: Stela 5.1.a

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 1168

1)  2 500 zł
2)  2 400 zł
3)  2 200 zł
4)  1 650 zł
5)  1 600 zł
6)  1 500 zł