Polska, medal ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ (XX lat)

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 21:45:40
186349
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ (XX lat), ustanowiony przez sejm RP w 1938 roku, na obrzeżu znak Mennicy Państwowej i punca Ag 0,950
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 35 mm srebro 20.22 g, bez wstążki i z urwaną zawieszką, ładna, stara patyna
Literatura: Oberleitner, cz. 3, str. 71

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 488

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  40 zł
7)  36 zł
8)  34 zł
9)  30 zł