Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 21:44:20
186511
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1842 СПБ АЧ, Petersburg, mała korona na awersie, 9 piór w ogonie orła, 8 gałązek laurowych w wieńcu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna
Literatura: Bitkin 201, Adrianov 1842м

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 253

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  190 zł
6)  185 zł
7)  180 zł