Rosja, rubel, 1776 СПБ ТИ ЯЧ

Rosja, rubel, 1776 СПБ ТИ ЯЧ

Rosja, rubel, 1776 СПБ ТИ ЯЧ

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 21:43:40
186280
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, rubel, 1776 СПБ ТИ ЯЧ, Petersburg
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 23.52 g, stara patyna
Literatura: Bitkin 221, Diakov 324

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 338

1)  1 200 zł