Niemcy, 2 marki, 1909

Niemcy, 2 marki, 1909

Niemcy, 2 marki, 1909

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 21:41:00
186289
Opis: Niemcy - Cesarstwo Niemieckie - Saksonia, 2 marki, 1909, Muldenhütten, wybite na 500-lecie uniwersytetu w Lipsku
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: AKS 189, Jaeger 138

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 258

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  290 zł
4)  280 zł